Jediný e-shop v ČR, zaměřený na chladnokrevné koně.

Vážení a milí příznivci chladnokrevných koní,

vítám vás ve svém internetovém obchodě, zaměřeném výhradně na chladnokrevníky. V roce 2001 jsem si dala za cíl vlastními silami výrobou nejrůznějšího zboží propagovat právě a výhradně chladnokrevné koně. Proč? I v dnešní době mají své místo po boku člověka, kterému dokáží nejen zpříjemnit volné chvíle, ale především a hlavně pomoci v jeho práci v lese, na poli a v hospodářství. Jejich tažná síla je jedinečná a práce s nimi v pravém slova smyslu ekologická. Proto jsem se rozhodla fotit právě je. Chytli mě za srdce...

When I lived in a big town I never saw this beauty at work live. I took the photos of horse riding only. But after the moving to the mountains their grace and power gave me a new reason to photograph. The first moment with them in the forest was a great discovery. I have been taking photos of them since 2001. I hope my pictures allow people to love and understand Heavy Horses.
HelenaG


Pokud chcete při vydání mých novinek dostat automaticky zprávu e-mailem, zaregistrujte se, prosím, ve formuláři vlevo dole.

Můžete také sledovat mou činnost na stránce Helena Görnerová Art.

Děkuji vám za vaši přízeň a podporu ♥.
Helena Görnerová

Klikněte pro objednání kalendáře Chladnokrevníci 2019

Nástěnný kalendář Chladnokrevníci 2019

zde k objednání.

Děkuji vám ♥


Platby ze Slovenska jsou díky mému účtu u Fio banky bez poplatků.

You can pay also via PayPal.