Chladnokrevníci 2022 nástěnný kalendář

Cena
50 Kč

Kód produktu
P00003

Vyprodáno Sledovat dostupnost - Bohužel, tento produkt byl úplně vyprodán.

Lesní pracanti, kamarádi do deště, charakter, ochota a síla. Koně, kteří tu nejsou jen tak. A lidé, kteří s nimi tuhle dřinu žijí. To je velký nástěnný kalendář pro rok 2022. Více

Je to neuvěřitelné, ale 14. ročník kalendáře, kterému lidé nedávali moc šanci. A opět vám nabízím OKÉNKO DO LESŮ :) Uvidíte jím nejrůznější situace a místa, kde pracují chladnokrevní koně a jejich kočí. Ať už to jsou srázy nebo roviny, les, vinohrad či pole, ať je teplo nebo zima a ať už nám Slunko přálo, nebo padl mlžný opar, stále jsou tím hlavním, kvůli čemu vůbec tento kalendář před mnoha lety vznikl.

Možná se tomu ještě někteří stále diví, ale tak vypadá jejich každodenní chleba. Žádné líbivé okamžiky, nastavování se fotoaparátu nebo stylizace do "role". Prostě dělají svou práci, já cvakám obrázky a les a světlo nám k tomu tvoří neopakovatelnou kulisu. Nikdy nepřestanu být vděčná, že mám tu možnost, čas, prostředky, ale hlavně jejich souhlas a nadšení, abych to celé mohla poslat dál. Věřím, že při otáčení stránek se vám vždy vybaví vůně jehličí a smůly, pocítíte horký, vlahý dech a dotyk nozder ve svých dlaních a budete mít chuť jít se za nimi do lesa podívat. 

Tak tedy posílám a moc vám všem děkuji!

Nějaká ta technická data:

14. ročník kalendáře. Díky moc!

  • rozměry kalendáře: 46 x 33 cm (o něco větší, než A3)
  • fotky jsme roztáhli pěkně do krajů, takže jsou o něco větší
  • lesklá křída 250 gramů (přidali jsme!)
  • váha cca 800 gramů (to abyste se nedivili poštovnému u více kusů)

Kalendář je tištěný na ofsetu v profesionální tiskárně a tedy je vhodný i k pozdějšímu zarámování fotografií. Takže jako vždy kupujete "dva v jednom".

Potěšte sebe, své táty, strýce, dědy a babičky!

Ti si nejspíš práci s koňmi dobře pamatují. Nechte si vyprávět příběhy...

Parametry
Rozměry 46 x 33
Váha 680